Aktualności

NOWOŚĆ !!! Wynajem SZYN CPM DO ĆWICZEŃ STAWU KOLANOWEGO
7 stycznia 2017
Fizjoterapeuta Roku 2016. Zapraszamy do głosowania.
23 listopada 2016
Nowi partnerzy medyczni
9 marca 2016
X WAVE – terapia falami akustycznymi w leczeniu cellulitu
12 lutego 2016
Wyjątkowy prezent pod choinkę!!!
23 listopada 2015
Strefa Melius – Sportowe Suwałki
31 sierpnia 2015
Siatkarze przetestowani – Test FMS
2 marca 2015
TRENING FUNKCJONALNY – poznaj pracę swojego ciała
7 grudnia 2014
Rehabilitacja WAD POSTAWY I SKOLIOZ w Melius
2 listopada 2014
Terapia Manualna – co to jest?
20 sierpnia 2014

X-Wave niweluje cellulit na tak trudnych partiach ciała jak uda i pośladki. Skóra poddana zabiegowi staje się gładsza, jędrna i bardziej sprężysta, a cellulit i miejscowe niedoskonałości są likwidowane.

1-40

1-39 

Ponadto napięcie skóry ulega poprawie, niweluje efekt “ciężkich nóg” i obrzęki poprzez usprawnienie przepływu limfy, a tym samym umożliwia pozbycie się toksyn z organizmu. X-Wave rozbija komórki tłuszczowe także na miękkich tkankach takich jak brzuch czy talia.

Urządzenie wyposażone jest głowice ShockWave. ShockWave to fale dźwiękowe o wzrastającym ciśnieniu. Moc Shock Wave warto uzupełnić ultradźwiękami, które wprawiając w drgania błony komórek tłuszczowych powodują ich rozpuszczenie. Tak uwolniony tłuszcz jest natychmiastowo eliminowany z organizmu poprzez naturalne procesy metaboliczne.

X-WAVE - Terapia falami akustycznymiPodczas zabieg usuwania cellulitu odczucia związane z oddziaływaniem fal akustycznych można porównać do niezbyt mocnych uderzeń. Zabieg X-Wave nie wywołuje jednak poczucia głębszego dyskomfortu.

X-Wave to tzw. “zabieg lunchowy” – po jego przeprowadzeniu można od razu wrócić do normalnej aktywności. Po każdym zabiegu zalecany jest ręczny drenaż limfatyczny ciała, który wspomaga wydalanie z organizmu rozbitych komórek tłuszczowych.

X-Wave pozwala na osiągnięcie dobrych efektów już po kilku zabiegach. To jak długo utrzymają się efekty zabiegu jest kwestią indywidualną i zależy między innymi od takich czynników jak dieta, aktywność fizyczna, wiek pacjenta.

Zabieg jest całkowicie bezpieczny, potwierdzone badaniami klinicznymi oraz certyfikatem CE. O sposobie przygotowania do zabiegu i ewentualnych przeciwskazaniach, każdorazowo poinformują Cię nasi specjaliści.

(źródło: medicor.krakow.pl, btlnet.pl.)

1-40